Facebook

Podpora IPv6

IPv6 ready

Anketa

Má smysl budovat sousedskou síť v Rudné?
Určitě ano, hned se připojím také
57%
Ano, ale zatím se nepřipojím
17%
Nemá
9%
Nechte to komerčním providerům
6%
Co je to síť
11%
Celkem hlasů: 414

Upgrade tasks

 1. Check upgrade status
 2. Update modules
 3. Enable maintenance mode
 4. Verify maintenance theme
 5. Verify access to update.php
 6. Disable non-core modules
 7. Verify default theme
 8. Backup current site
 9. Replace Drupal core
 10. Run update.php for core
 11. Download new project versions
 12. Backup current site
 13. Run update.php for modules
 14. Re-enable modules
 15. Check status report

Gameserver v RUDNA.NET

Ondrada writes, "Vzhledem k tomu, že se mi doma objevil nějaký hardware, pro který nemám využití, rozhodl jsem se udělat pokus o náš vlastní gameserver. Nedělám si sice velké iluze, že se ze strany uživatelů uchytí (vzhledem k téměr nulovému využívání DC HUBu, jehož úspěchu jsem celkem věřil), ale to je každého volba. Je to to samé jako v případě DC hubu: Rychlost odezvy by měla být oproti serverům v Internetu nesrovnatelně lepší, nicméně jde o počet hráčů, kteří budou server využívat. Když není dost lidí, nehraje nikdo. Ale alespoň třeba na občasné hraní (kdy se několik lidí domluví žepřípadně budou tehdy a tehdy hrát) by se využití najít mohlo. Toto by měl být takový průzkum zájmu o tuto službu. Všichni, kdo si rádi hrajete, prosím čtěte dále, ostatní můzete s klidným svědomím přestat ;-)"

Jak jsem psal, rád bych na tomto místě udělal jakýsi průzkum zájmu, který může být užitečný jak pro mě, tak pro vás. Já se dozvím, o jaké hry mají lidé v síti zájem (podle čehož se zařídím při shánění a instalování serverů pro nejžádanější hry - tedy pokud nějaké budou:-) - kapacita stroje zdaleka není neomezená :-( takže budeme asi muset vybírat), a vy se dozvíte, jaké hry hrají lidé v síti a kdo hraje stejné hry jako vy, čímž pádem se budete moci navzájem domluvit a neco zahrát.
Takže pište do názorů jestli máte o takovou věc zájem a pokud ano tak také připište co rádi hrajete, doufám že vás bude co nejvíc a server bude sloužit ke spokojenosti všech uživatelů. Jestli se sejde víc her, uděláme nějaké hlasování nebo anketu a to by bylo aby to nějak nedopadlo :-) Tak předem díky za názory!